Piotr Prusak

Dexters Team Nowy Sącz, K1 Nowy Sącz, boks Nowy Sącz, MMA Nowy Sącz, Kick-Boxing Nowy Sącz, Grappling Nowy Sącz, kick-boxing, mma, grappling, k-1, nowy sącz, kickboxing nowy sącz, treningi nowy sącz, zajęcia dla dzieci nowy sącz, treningi dla dzieci, gimnastyka dla dzieci, gry i zabawy nowy sącz Ojciec, Mąż, prowadzi własną działalność REHPIT.PL

Poprzez zdobytą wiedzę i doświadczenie związane z pracą i zainteresowaniem na temat ruchu i funkcjonowania ludzkiego ciała, pomaga innym odzyskać zdrowie i cieszyć się nim w każdym wieku i na każdym poziomie aktywności. Pracuje nad wzmacnianiem organizmu z profesjonalnymi sportowcami, sportowymi amatorami, aktywnymi seniorami, a także tymi nie w pełni sprawnymi i chorymi.

Specjalista w dziedzinie ruchu i anatomii funkcjonalnej, terapii manualnej, biologii i fizjologii człowieka oraz nierzadko psychologi sportu.

Wiele lat związany z Kajakarstwem Górskim. Obecnie zatrudniony przez Polski Związek Kajakowy jako fizjoterapeuta i koordynator zespołu odnowy biologicznej.
Zdobywca, odkrywca, sportowy świr.
Uprawiacz sportu: Kajakarz, biegacz, pływak, triathlonista, rowerzysta, narciarz, siłacz, crossfiter, OCRowiec.

W klubie Dexters Team prowadzi zajęcia cross trening.