XXI Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu Gi oraz NoGi – relacja!

W miniony weekend w Krakowie odbyła się XXI Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu Gi oraz NoGi.
Zawodnicy Dexters Team wywalczyli dwa medale. Jakub Majoch zdominował kategorie wagową NoGi

Senior do 79,5 kg. Wygrał 3 pojedynki, całkowicie przeważając nad swoimi przeciwnikami, zdobywając złoty medal!

Michał Drelich
startujący w kategorii Senior do 73,5 kg wywalczył brązowy medal! Swój pierwszy pojedynek wygrał poddając rywala duszeniem „anakonda” W półfinale przegrał jak się później okazało ze zwycięzcą całego turnieju. Gratulujemy zdobytych medali!

W XXI Lidze BJJ wystartowali również Kamil Bober, Grzegorz Szozda i Krzysztof Macura lecz tego dnia musieli uznać wyższość rywali. Ich występy nie poszły na marne bo nowych doświadczeń nigdy za wiele!

Liga BJJ była kolejnym sprawdzianem naszych zawodników przed najważniejszymi imprezami w roku: Mistrzostwa Polski MMA oraz Puchar Polski Abu Dhabi Combat Club (ADCC) które już w grudniu!