„DEXTER” w języku łacińskim znaczy: zręczny, sprawny, zwinny, pomyślny, przynoszący szczęście 🙂

Pierwszy oficjalny trening w Dexters Team odbył się we wrześniu 2015. Na tamten moment głównym celem było promowanie mieszanych sztuk walki (MMA). Obecnie szkolimy w zakresie MMA, brazylijskiego jiu-jitsu, kick-boxingu, gimnastyki, cross treningu oraz mobilty.

Treningi odbywają się w różnych grupach wiekowych – od dzieci, przez młodzież, po dorosłych bez ograniczenia wieku. Zajęcia podzielone są pod względem poziomu zaawansowania, dzięki czemu na treningi mogą uczęszczać osoby zupełnie początkujące, jak i wyczynowi zawodnicy. Treningi są prowadzone przez licencjonowanych instruktorów z dużym doświadczeniem i dorobkiem sportowym oraz profesjonalnym przygotowaniem merytorycznym i pedagogicznym. Posiadamy w pełni wyposażoną salę do sportów walki i gimnastyki oraz salę do treningu siłowego i przygotowania motorycznego.

Wiemy, że miarą sukcesu klubu są nie tylko wyniki sportowe, ale także zadowolenie trenujących ludzi, dlatego przykładamy dużą wagę do stworzenia jak najlepszych warunków dla naszych klubowiczów. Ważna jest dla nas atmosfera, wysoki poziom organizacji treningów, zaplecze treningowe i to, co najważniejsze, opieka instruktorska.

Nasz klub jest czymś więcej niż tylko salą treningowa. Jest społecznością niesamowitych ludzi, których połączyła pasja do sportu 🙂