Oferujemy treningi dla dzieci od 5 roku życia. Zajęcia w naszym klubie to świetna zabawa, poprawa sprawności ogólnej oraz nauka ciekawych i atrakcyjnych umiejętności ruchowych. Treningi prowadzone są w taki sposób, aby dziecko mogło czerpać z tego przyjemność. Prowadzimy treningi z zakresu gimnastyki i brazylijskiego jiu-jitsu z podziałem na wiek i stopień zaawansowania. Do wyboru jest 5 grup treningowych.

Sprawny Maluch 5-7 lat – zajęcia są adresowane do wszystkich maluchów poszukujących „sportowych” wyzwań i wrażeń, które będą dostarczane za pomocą przeróżnych form zabawowych, przez co dzieci nabiorą sprawności i pewności siebie. Dodatkowo zajęcia wzbogacone są o podstawowe elementy gimnastyczne, co stanowi o wysokiej atrakcyjności zajęć.

Mały Gimnastyk 8-14 lat (grupa początkująca i zaawansowana) – treningi dla wszystkich dzieci, które chcą nauczyć się głównych figur gimnastycznych takich jak, stanie na głowie, stanie na rękach, „gwiazdy” różnorodne piramidy gimnastyczne, przewroty, przerzuty, szpagaty itp. Zajęcia zapewnią lepszą sprawność ogólną, wzmocnią ciało i korygują wady postawy.

Brazylijskie jiu-jitsu (grupa 7-10 lat i 11– 14 lat) – zajęcia stworzone z myślą o dzieciach, które świadomie pragną zdobywać umiejętności z zakresu sztuk walki, samoobrony oraz kształtować swój charakter i wewnętrznego wojownika. Naukę w tej grupie cechuje staranna praca nad aspektami technicznymi, i wdrażanie do dyscypliny oraz przygotowanie do sportowej rywalizacji.

Posiadamy:

  • w pełni wyposażoną salę do treningów, na której możemy bezpiecznie prowadzić zajęcia z naszej oferty,
  • wykwalifikowaną kadrę instruktorska, stale podnoszącą swoje kwalifikacje i kompetencje, która zapewnia: bezpieczeństwo, indywidualne podejście, przyjazną atmosferę na zajęciach, oraz niekończące się pomysły podnoszenia atrakcyjności zajęć,
  • podział na rozsądnie dobrane grupy wiekowe,
  • świetną lokalizację w centrum miasta,
  • stosunkowo małe grupy ćwiczebne (max 12-14os) co wpływa na bezpieczeństwo oraz sprzyja szybszemu rozwojowi umiejętności i sprawności dzieci,
  • atrakcyjne ceny!